בדיקות ותקנים

ננו טכנולוגיה נחשבת לטכנולוגיית העתיד ולכן ישנן לא מעט חברות שמציעות מוצרים המתיימרים להיות “ננו”… לא כל מה שמוגדר “ננו” הוא אכן “ננו” ולא כל מה שנקרא LiquidGlass הוא באמת המוצר האמיתי.

NP LiquidGlass של חברת Nanopool הוא המוצר היחיד בעולם שאומץ ע”י ממשלות, מוסדות וגופים רשמיים ונתמך ע”י לשכת המסחר הגרמנית (IHK Saarlamd) בייצור זכוכית נוזלית בסינתזה. מוצרי החברה הם פרי תובנות מחקריות אשר עברו סדרת בדיקות מחמירות במעבדות מובילות בעולם ונבחנו ע”י מוסדות וגופים בלתי תלויים (בגיבוי אישורים רשמיים). כל מוצרי החברה מיוצרים בהליכי ISO מחמירים (ISO 10993 1-6, ISO 9001:2008) .

ההגנה האנטי בקטריאלית של מוצרי NP LiquidGlass נבחנה מדעית ע”י ארגון ה-  TrusTECH®, NHS Innovations Hub ובתמיכה של  ה- National Innovation Centre -שירותי הבריאות הלאומיים של בריטניה. מחקרים בגרמניה אף חיזקו את ממצאי ה- NHS. הציפויים זכו גם לאישור יחידת אמ”ר של משרד הבריאות הישראלי.

ממשלות וגופים מובילים בחרו לאמץ את הטכנולוגיה על מנת לחסוך בעלויות הניקיון, לייצר סביבה היגיינית וידידותית יותר ולהעניק יתרון עסקי למוצריהם. בתי חולים ברחבי אירופה מיישמים את הטכנולוגיה במטרה למנוע גידול והפצה של חיידקים במחלקות האשפוז והניתוח. ממשלות גרמניה ונורבגיה עושות שימוש בטכנולוגיה לשימור אנדרטאות ומבנים (חומת ברלין). ממשלת טורקיה משתמשת בטכנולוגיה לריסוס העתיקות ושימור מבנים.

הגבלת אחריות: המידע בכלל וההמלצות בפרט בנוגע ליישום ולשימוש במוצרים באופן כללי ניתנים בתום לב על סמך הידע והניסיון הקיימים אצל חברת NTSI לגבי המוצרים בתנאי אחסון, טיפול ויישום נאותים ובתנאים רגילים. ההבדלים בין חומרים הקיימים בשוק, תשתיות ותנאי אתר שונים אינם מאפשרים להסיק ממידע זה, מהמלצות כתובות כל שהן, או מכל ייעוץ אחר שיוצע, מצג כלשהו בקשר לאפשרויות מסחור או התאמה למטרה מסוימת, או ליצור אחריות משפטית כל שהיא. הוראות השימוש כפופות לתנאי המכירה והאספקה העדכניים של כל מוצר.