בדיקות ותקנים

ננו טכנולוגיה נחשבת לטכנולוגיית העתיד ולכן ישנן לא מעט חברות שמציעות מוצרים המתיימרים להיות “ננו”… לא כל מה שמוגדר “ננו” הוא אכן “ננו” ולא כל מה שנקרא LiquidGlass הוא באמת המוצר האמיתי.

NP LiquidGlass של חברת Nanopool הוא המוצר היחיד בעולם שאומץ ע”י ממשלות, מוסדות וגופים רשמיים ונתמך ע”י לשכת המסחר הגרמנית (IHK Saarlamd) בייצור זכוכית נוזלית בסינתזה. מוצרי החברה הם פרי תובנות מחקריות אשר עברו סדרת בדיקות מחמירות במעבדות מובילות בעולם ונבחנו ע”י מוסדות וגופים בלתי תלויים (בגיבוי אישורים רשמיים). כל מוצרי החברה מיוצרים בהליכי ISO מחמירים (ISO 10993 1-6, ISO 9001:2008) .

ההגנה האנטי בקטריאלית של מוצרי NP LiquidGlass נבחנה מדעית ע”י ארגון ה-  TrusTECH®, NHS Innovations Hub ובתמיכה של  ה- National Innovation Centre -שירותי הבריאות הלאומיים של בריטניה. מחקרים בגרמניה אף חיזקו את ממצאי ה- NHS. הציפויים זכו גם לאישור יחידת אמ”ר של משרד הבריאות הישראלי.

ממשלות וגופים מובילים בחרו לאמץ את הטכנולוגיה על מנת לחסוך בעלויות הניקיון, לייצר סביבה היגיינית וידידותית יותר ולהעניק יתרון עסקי למוצריהם. בתי חולים ברחבי אירופה מיישמים את הטכנולוגיה במטרה למנוע גידול והפצה של חיידקים במחלקות האשפוז והניתוח. ממשלות גרמניה ונורבגיה עושות שימוש בטכנולוגיה לשימור אנדרטאות ומבנים (חומת ברלין). ממשלת טורקיה משתמשת בטכנולוגיה לריסוס העתיקות ושימור מבנים.

בדיקות ותקנים

הגבלת אחריות: המידע המוצג בנוגע לאופן יישום המוצרים והשימוש בהם ניתנים על ידי חברת NTSI בתום לב ועל בסיס הידע והניסיון המצטבר, בתנאי אחסון וטיפול נאותים, בתנאים רגילים. הבדלים בין חומרים, תשתיות, תנאי הסביבה ומגבלות השטח אינם מאפשרים ליצור כל אחריות משפטית כלשהי, להסיק מהמידע באתר המלצות, ייעוץ או התאמת מוצר למטרה מסוימת או אפשרות מסחור. יש להתעדכן בדפי המוצר הטכניים העדכניים.
בדיקות ותקנים
מצא את החנות הקרובה אליך
נגישות