המדריך לניקוי הבית בפסח

חג הפסח בפתח ועמו המשימה החשובה: לבער את הבית מחמץ. כדי לעשות זאת היטב צריך להצטייד מבעוד מועד בפתרונות מקצועיים לניקוי שיעשו עבורכם את העבודה במינימום מאמצים. חברת אן.טי.אס.איי מציעה סל של פתרונות מקיפים לניקוי הכולל מוצרים אפקטיביים, קלים ופשוטים לשימוש ויישום, בעלי תוצאות מהירות וסופר יעילים עבור מטרות שונות ומגוונות. המדריך הבא יעזור לכם לעשות סדר, תרתי משמע, ומלבד לבער את החמץ, לרענן את הבית, למיין, ולעשות ניקיון יסודי.

ניקוי רב תכליתי

למרות שהמטרה העיקרית היא ביעור החמץ רבים האנשים אשר מנצלים את התקופה כדי להתחדש, לרענן את הבית ולהגיע לפינות חשוכות בהן לא ביקרה כבר שנים מטלית. במקום לרכוש חומרי ניקוי ייעודיים עבור כל מטרה אפשר לקנות מנקה רב תכליתי של חברת אן.טי.אס.איי אשר מתאים לכמה וכמה שימושים כמו ניקוי כללי, ניקוי משני ותחזוקה, הסרת שומנים קלים והסרת מכתימים. מנקה רב תכליתי מתאים למשטחים שונים, הוא ידידותי למשתמשים ולסביבה, הוא מבושם וריחני וגם חסכוני: ניתן לדלל אותו במים. מנקה רב תכליתי הוא חומר יעיל מאוד בניקוי קירות פנים, מדללים את החומר במים ובאמצעות מטלית ניתן לנקות ולהסיר לכלוך רב מקירות הבית, כמו גם דלתות, משקופים ועוד.

הסרת אבנית

למרות שאין הוכחות לכך שהאבנית אכן מסוכנת לבריאות, חג הפסח הוא הזדמנות ליישר קו, לשלוח את האבנית לחופשי ולנקות את המכשירים השונים בבית באופן יסודי. כדי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר תוכלו להשתמש במסיר אבנית של אן.טי.אס.איי. זהו תכשיר מקצועי המיועד להסרת אבנית, הוא משמיד פטריות וחיידקים ומתאים לחדרי שירותים, מטבחים ולשימוש במבנים לאחר בניה. בנוסף התכשיר מתאים גם להסרת כתמי חלודה והפרשות מינרליות. במסיר האבנית אפשר להשתמש על משטחים שונים וביניהם: חרסינה, קרמיקה, פורצלן, זכוכית, פלסטיק, PVC, אפוקסי, נירוסטה ועוד. התכשיר בעל יכולת הקצפה וקל לשימוש ויישום.

המדריך לניקוי הבית בפסח

הסרת עובש

עובש הוא סוג של פטרייה המתפתחת במקומות שונים. בחלל הבית עובש יכול להתפתח על משטחים לחים כמו בחדר האמבטיה, באזורים עם רטיבות ועוד. לפעמים העובש יכלול גם נבגים אשר עשויים לגרום למחלות שנגרמות מחיידקים. לכן כאשר נתקלים בעובש יש להסיר אותו בהקדם האפשרי, במיוחד אם אתם או בני משפחתכם סובלים מבעיות נשימה או ממערכת חיסון חלשה. עובש אפשר להסיר בקלות עם תכשיר מקצועי להסרת עובש, פטריות, טחב וחיידקים של החברה. מסיר עובש הוא תכשיר בעל כושר ניקוי עמוק המשמש גם כמחטא ופועל לנטרול ריחות ולהסרת לכלוך קשה. הוא בעל כושר חדירה לתשתיות שונות כמו זכוכית, אבן, פלסטיק, אפוקסי, קרמיקה, פורצלן רובה ועוד, הוא מלבין ומשיג תוצאות מהירות.

הסרת חלודה

כאשר ברזל בא במגע עם אוויר ונחשף למים לאורך זמן הוא עשוי לפתח חלודה וללא הטיפול המתאים, החלודה עשויה לפורר את החומר ולהרוס את המתכת. חלודה בפרט וקורוזיה באופן כללי יכולות לגרום לנזק רב לתשתיות המבנה, לריהוט ממתכת, למכלי מים או דוד, לצנרת ועוד. בעזרת תחזוקה שוטפת וניקיון יסודי אחת לתקופה אפשר להסיר רמות שונות של חלודה ממגוון רחב של תשתיות וסגסוגות. תכשיר מסיר חלודה של אן.טי.אס.איי מבוסס על מים, הוא אינו דליק, אינו פולט אדים, חסר ריח וידידותי לשימוש ולסביבה כאחד. לאחר יישומו נותרת שכבת פסיבציה זמנית המאפשרת גם ליישם עליו חומרי הגנה מפני קורוזיה. מסיר חלודה מתאים לשימוש על קרמיקה, פורצלן, אבן ותשתיות סופגות אחרות, מתכות וסגסוגות שונות.

הסרת שומנים

אחד החללים היותר פעילים בבית הוא חלל המטבח. בחלל זה כל בני המשפחה מתכנסים יחדיו לארוחות, לאירוח ולשיחות חולין. וברקע תמיד מתבשל לו משהו על הגז, אשר מוסיף טעם ואווירה לכל מפגש ועל הדרך, גם מלכלך את משטחי העבודה השונים. אך עם מסיר שומנים מקצועי ועוצמתי על בסיס מים של חברת אן.טי.אס.איי, הלכלוך הוא הדבר האחרון שתצטרכו לדאוג לו. תכשיר זה פועל ביעילות ובמהירות להסרת שומנים קשים במיוחד, כך שאין סיבה שלא יסיר את השומנים במטבח הפרטי. מלבד בבית הוא יעיל לשימוש גם במפעלים, במוסכים ובמטבחים תעשייתיים ומתאים למשטחים ממתכות וסגסוגות שונות, אפוקסי, פלסטיק, פורצלן, קרמיקה, אבן ועוד.

הסרת פיח ושומנים

פיח יכול להיגרם כתוצאה משריפה אך הוא נפוץ גם בתנורים, בתנורי עישון, בארובות או בציוד מטבח. לכן מספיק שתדליקו אח ויהיה לכם פיח בבית. חג האביב הוא הזמן המושלם להתחיל מחדש ולנקות את הבית משאריות של פיח. כדי שתעשו זאת בהצלחה ובמינימום מאמץ, חברת אן.טי.אס.איי מעמידה לרשותכם שני מוצרים: מסיר פיח ומסיר שומנים ופיח. התכשיר השני מתאים יותר לשימוש ביתי ולניקוי והסרת פיח ושומנים בו זמנית מציוד המטבח שלכם כמו למשל מהגריל, מהתנור, מהמנגל ועוד. בעוד שמסיר שומנים ופיח ייעודי לציוד מטבח, מסיר פיח מתאים לעוד מטרות וניתן ליישם אותו על נירוסטה ומתכות נוספות, פלסטיק, זכוכית, אבן ובטון. שני חומרים אלו מאוד יעילים ומשיגים את התוצאות הרצויות במהירות. חוזר זה יעיל מאוד גם בניקוי גרילרים.

המדריך לניקוי הבית בפסח

מסיר אקולוגי

נניח ותרצו לשפץ שידה ישנה מבית סבתא אשר מצופה בפורמייקה או להסיר צבע או טושים משולחן הציור של הילדים, תוכלו לעשות זאת בקלות עם מסיר אקולוגי. מסיר אקולוגי הוא מסיר רב עוצמה המתאים להסרת מגוון רחב של ציפויים, לכות, צבעים, דבקים, אמולסיות ועוד והוא מציע אלטרנטיבה מהירה לליטוש ללא אבק. כך שאם נחה עליכם רוח של יצירתיות והחלטתם שפסח הוא הזמן לשדרוג, מסיר אקולוגי יזרז את התהליכים עבורכם ויאפשר לכם להכין את המשטחים השונים בקלות וביעילות. החומר במצב צבירה ג’ל והוא נוח ומתאים לעבודה גם על משטחים אנכיים. ניתן ליישם אותו על תשתיות שונות כמו עץ, זכוכית, אבן, בטון, פורצלן, קרמיקה, מתכות וסגסוגות והוא אינו דליק, מתכלה וידידותי.

ניקוי עמוק וחידוש רובה

הרובה (חומר המילוי) בין האריחים ברצפות וקירות נוטה להתלכלך עם השנים במיוחד הרובה של הרצפה שסופחת את כל הלכלוך מבחוץ. רובה חדשה בהירה מהר מאוד תשחיר ותשפיע על מראה הרצפה. לניקוי וחידוש הרובה מומלץ להשתמש בחומר מסוג קלינר 5,000 מדולל במים ולקרצף את הרובה ולשטוף במים.

המדריך לניקוי הבית בפסח

חומרי הניקוי המתאימים ביותר לצרכים שלכם

ישנו מגוון גדול של חומרי ניקוי והסרה וכדי לבחור את החומר המתאים לצרכים שלכם עליכם להתייחס למשתנים כמו עלויות, חיסכון (יחסי הדילול של החומר במים), סוג השימוש, שטח הכיסוי, התאמת החומר למטרת השימוש ולסוג התשתית ומגבלות ומשתנים ספציפיים התואמים לשיטת העבודה ולאופייה. יש לציין שלצד סל המוצרים הרחב, לחברת אן.טי.אס.איי יש את היכולת, הניסיון, המשאבים והידע לייצר מגוון רחב של חומרי ניקוי לפי דרישה, כך שאם אתם זקוקים לתכונות מיוחדות בחומרי הניקיון שלכם, אנו כאן.

על התאמת חומרי ניקוי לתשתיות נוספות ויישומים נוספים ראו אינדקס חומרי ניקוי.

נשמח לעמוד לרשותכם ולספק המלצות, טיפים וייעוץ לבחירת חומרי הניקיון המתאימים עבור ניקיון יסודי בבית שלכם לקראת חג הפסח!

צוות אן.טי.אס.איי

מצא את החנות הקרובה אליך