אודות

חברת אן.טי.אס.איי מציעה מגוון פתרונות רב תחומיים מתקדמים לענפי התעשייה השונים ולענף הבנייה בפרט. החברה עוסקת בייעוץ והתאמת פתרונות לגורמים רבים כגון: חברות קבלניות, מוסדות, משרדי אדריכלים, קבלנים מקצועיים, רשויות מקומיות וצרכני קצה, תוך ליווי והדרכה להשגת תוצאה מיטבית ובהתאם לצרכים ודרישות הלקוח.
פעילות החברה מתמקדת בפיתוח, ייצור, ייבוא ושיווק פתרונות, טכנולוגיות וחומרים. המוצרים מבוססים על קדמת הטכנולוגיה, עומדים בתקנים מקומיים ובינלאומיים והוכחו כמובילי שוק. מוצרי החברה מיושמים בהצלחה רבה בבנייה הציבורית, הרוויה והפרטית, בתעשיית המזון, בתי החולים, מפעלי התרופות, ענף הטקסטיל, קניונים, מרכזים מסחריים, רשויות מקומיות ועוד.
לקוחות החברה זוכים לייעוץ, בדיקות והדגמות שמבוצעות בשטח, הדרכה וליווי של הצוות הטכני המקצועי ויכולות ההפצה של החברה. מרבית ממוצרי החברה ניתנים ליישום עצמי וזמינים בחנויות נבחרות ברחבי הארץ.

לחברת אן.טי.אס.איי הוענק חותם האמינות ברמת PREMIUM על ידי חברת דן אנד ברדסטריט. חותם איכות PREMIUM מוענק לעסקים בעלי ציון הסיכון הפיננסי הגבוה ביותר, המהווים כ- 3% מכלל העסקים במשק. חותם יוקרתי זה מעיד על חוסנה הפיננסי, יציבותה העסקית, ומידת אמינותה של החברה וכיצד החברה נתפסת בזירה העסקית בישראל.

<< Read in English
NTSI
ntsi
החזון
זוהי המחויבות שלנו

המחויבות שלנו היא להמשיך ולהוביל את הענף בקטגוריות החזקות של החברה תוך מתן חווית שירות, מקצועיות, תועלת וערך לכסף. החזון של חברת אן.טי.אס.איי מנחה את אופן העשייה היומיומית של כל עובדי החברה וההנהלה. אנו חותרים כל הזמן להרחיב את סל המוצרים ולהעניק ערכים מוספים ללקוחותינו תוך נקיטת יוזמה, חדשנות ויצירתיות. זוהי המחוייבות שלנו כלפי לקוחותינו, עובדינו ובעלי המניות בחברה.

הצוות
זה הלב שלנו

אנו רואים במשאב האנושי כנכס העיקרי לצמיחת החברה ובמתן שירות אמין ומקצועי ללקוחותינו. עובדי חברת אן.טי.אס.איי הנם אנשי מקצוע, מומחים בתחומם, בעלי תשוקה לחדשנות, מתן שירות ופתרון בעיות. עובדי החברה מחוייבים לעקרונות השירות וההגינות, כמו גם להבנת הצרכים, תהליכים ויישומים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. המחוייבות ההדדית יוצרת אווירת עבודה משפחתית ונעימה.

חדשנות
הדרך להשאר רלוונטיים

חברת אן.טי.אס.איי עוסקת ברציפות בכל שנות פעילותה להכניס חדשנות כימית, טכנולוגית במטרה לייעל תהליכים ולשפר את המוצרים שלנו באופן שהם יהיו יעילים יותר, טובים יותר, אפקטיביים יותר ויתאימו ככל הניתן לצרכים המוצהרים של לקוחותינו. מוצרי החברה מבוססים על קדמת הטכנולוגיה, עומדים בתקנים מקומיים ובינלאומיים והוכחו כמובילי שוק. אנחנו משקיעים משאבים רבים במטרה להביא חדשנות לשוק הישראלי.

הבידול
אנחנו שונים

לחברת אן.טי.אס.איי שיתופי פעולה ענפים עם חברות R&D בארץ ובחו”ל. ברשותנו מעבדה מתקדמת לבחון חומרים ופתרונות ובאפשרותנו לשנות את הרכבי המוצרים באופן שיתאימו Tylor made לצרכים משתנים של לקוחותינו, גמישות זו יוצרת עבורנו יתרון מובהק אל מול התחרות. אנחנו לא חושבים בטווח הקצר, יש לנו תוכנית לשיפור מתמיד כדי להיות חזקים וגדולים יותר, ולתמוך באתגרים של הענף במשך שנים רבות!

סביבה וחברה
האחריות שלנו

חברת אן.טי.אס.איי מחויבת לעשות את הדבר הנכון, להתנהג בצורה חוקית, אתית ואמינה; שמירה על חובותינו הרגולטוריות; ועמידה הן באותיות והן ברוח המדיניות העסקית שלנו.

חברת אן.טי.אס.איי מכירה באחריות משותפת להגן על כדור הארץ שלנו. אנו מצמצמים את ההשפעה הסביבתית של העסק שלנו באמצעות שיטות שימור, שימור והפחתת פסולת. כמו גם חתירה לפתח כמה שיותר מוצרים ידידותיים למשתמש ולסביבה.

עובדים ואנשים – אנו מתייחסים ברצינות לאחריותנו להגן, לתמוך ולהשקיע על עובדינו כגון בטיחות במקום העבודה, בריאות ואיכות חיים, גיוון והכלה, הכשרה ופיתוח.

our responsibility

הנהלה ודירקטוריון

תומר פרי
מייסד, דירקטור, מנכ”ל
B.A מנע”ס, המרכז הבינתחומי
MBA, הקריה האקדמית
Nano technician, IHK Germany
אסף צימט
שותף, דירקטור
B.A מנע”ס, המרכז הבינתחומי
בוגר קורס דירקטורים, המרכז הבינתחומי
Nano technician, IHK Saarland
צלי רשף
שותף, דירקטור
B.A בכלכלה ומשפטים, האוניברסיטה העברית
M.A במשפטים, אוניברסיטת הרווארד, ארה”ב
מנכ”ל ארלדן השקעות בע”מ
אבי לארי
שותף
יועץ מס ובעל רשיון לניהול תיקי השקעות.
סמנכ"ל כספים קבוצת ארלדן בע"מ
זאביק פינקס
שותף
שותף, דירקטור
הנדסאי בנייה טכניקום
מנע”ס רופין BA
סמנכ"ל חברת גילאר
זאב צימט
שותף
מצא את החנות הקרובה אליך