מסיר גרפיטי

הסרת גרפיטי יכולה להיראות כמו משימה מעט מסובכת, אבל עם טיפה מאמץ יחד עם המוצרים הנכונים, תוכלו להיפטר מסימני הצבע בקלות יחסית. מסיר גרפיטי מבית ntsi יכול להתמודד עם סוגים שונים של משטחים, ביניהם בטון, אבן, מתכת, פלסטיק ועוד, כאשר ישנם גם מוצרים שיעזרו לכם למנוע ריסוס מחודש של גרפיטי בעתיד. 

לפני שמתחילים, זכרו את הטיפים הבאים:

  • הסרה מהירה היא היעילה ביותר – ככל שתמהרו להסיר את הצבע מהקיר כך העבודה תהיה קלה יותר. 
  • השתמשו תמיד במסיר גרפיטי עדין – על מנת שלא לפגוע במשטחים, תמיד עדיף להשתמש במוצרים אקולוגיים כמידת האפשר.
  • שימרו על בטיחותכם – אם אתם משתמשים במוצרים שכוללים גם כימיקליים עבדו עם ציוד בטיחות לרבות ביגוד מתאים, כפפות, משקפי בטיחות וכדומה. 
  • בדקו את שיטות ההסרה והחומרים על אזור קטן ולא מרכזי – כך תוכלו לוודא שהמוצרים עובדים היטב לפני יישום מלא, מבלי לגרום נזק.
  • שכרו איש מקצוע מיומן – עבור משטחים יקרי ערך, מבנים היסטוריים או חומרים לא יציבים.
  • שימו לב שהחומר שבחרתם אכן מתאים לסוג המשטח – מסיר גרפיטי של ntsi מתאים לכל סוגי המשטחים. 
  • ולבסוף, תמיד קראו את הכתוב על תוויות המוצר – עבדו לפי כל ההמלצות וההוראות של היצרן, הן ינחו אתכם לגבי אופן היישום הרצוי. 

מעוניינים להסיר גרפיטי? מסיר חומרים אקולוגי יהיה בחירה מעולה

זה אף פעם לא נעים להיתקל בכתובת גרפיטי, במיוחד כשהיא נמצאת במקום שלא אמורה להיות בו. מעבר לעובדה שזו עבירה על החוק, כתובת גרפיטי היא בהחלט מפגע אסתטי לא נעים, כך שסביר להניח שתרצו להסיר אותה בהקדם האפשרי. כאן מסיר גרפיטי נכנס לתמונה, כאשר אחד החומרים היותר יעילים להשגת המטרה הזאת הוא מסיר חומרים אקולוגי

מסיר חומרים אקולוגי זהו ג’ל הסרה עוצמתי וחזק שמתמודד גם עם חומרים עקשניים במיוחד, ומצליח היכן שחומרים אחרים שנכשלו. כל זאת על ידי שפשוף קל ומבלי הצורך להשתמש במסירי צבע דליקים ומסוכנים. החומר פועל ביעילות להסרת סוגים שונים של צבעים, ניתן ליישם אותו גם על משטחים אנכיים והוא יסיר את הגרפיטי במהירות. 

הגנו על כל תשתית עם סיקה 850 AG

אם הגעתם למצב שאתם צריכים כבר להסיר כתובת גרפיטי מהקיר, מסיר חומרים אקולוגי יהיה הפתרון. אך אם אתם רוצים למנוע מקרי ונדליזם באופן מוחלט, תוכלו לעשות זאת בקלות באמצעות הסילר הנכון. 

סיקה 850 AG אנטי גרפיטי מגן על משטחים שונים מפני נזקים סביבתיים, ונזקי וונדליזם כמו גרפיטי ומדבקות. הוא מיועד ליישום על קירות בלבד, אך יעבוד על גרניט, בטון, אבן, מתכות, עץ, פלסטיק ועוד והוא ימנע מחומרים שונים לחדור לעומק התשתית, כך שתוכלו להסיר צבעים, טושים, ספרי או מדבקות באמצעות מים וסבון וללא מאמצים. 

מעבר לכך הוא גם יספק לתשתית את אותה ההגנה שמספק סילר רגיל וישמור עליה מפני מזהמים, מכתימים, חומצות, קרני UV, קרבונציה, כלורידים ועוד. 

עוד אופציה שעומדת לרשותכם להגנה על תשתיות – סילר אנטי גרפיטי ומדבקות AG

סוג נוסף של סילר שיספק הגנה מפני נזקי גרפיטי, צבע והשחתה הוא סילר אנטי גרפיטי ומדבקות AG. בדומה לסיקה 850 AG אנטי גרפיטי, גם מונע מהגרפיטי לחדור לתשתית ומספק הגנה מפני הדבקת מדבקות. בנוסף, סילר אנטי גרפיטי ומדבקות AG יגלה עמידות בפני שחיקה, ויספק הגנה מפני נזקי בלייה כימיים וביולוגיים. 

לאחר יישום הסילר, כל שתצטרכו לעשות כדי להסיר את הגרפיטי הוא להשתמש במים בלבד, ללא דטרגנטים. לאחר הסרת הגרפיטי הסילר ימשיך לתפקד כרגיל ולא תצטרכו לחדש אותו, הוא ימשיך לספק את אותה מידת הגנה לתשתית. 

פתרון זה מתאים לסוגים שונים של תשתיות כמו אבן, מתכות, בטון, גרניט, פלסטיק ועץ. והוא יקנה עמידות והגנה מפני חומצות, מזהמים, מכתימים, קרני UV, קרבונציה וכלורידים. 

רוצים לדעת כיצד להסיר גרפיטי מהקיר? בין אם מדובר בקיר בטון ובין אם במשטח מתכת או פלסטיק, מסיר גרפיטי מבית ntsi יכול להתמודד עם המפגע בקלות, ולהחזיר כל משטח למצבו הקודם.

 

מצא את החנות הקרובה אליך