בישום חדרים ומבשמים

חוש הריח הוא אחד החושים החזקים והמועצמים ביותר שישנם. לניחוח יש חשיבות ולא בכדי משתמשים בו בחנויות שונות כחלק מאקט שיווקי מכירתי, הריח הנכון יכול להשפיע במידה רבה על מצב הרוח וההרגשה שלנו. בנוסף הוא יוכל להוסיף המון לאווירה הכללית ולגרום לכם להרגיש הרבה יותר נעים בזמן שאתם שוהים בבית.

כיצד הריח בבית משפיע עלינו

הניחוחות שאנו בוחרים לבית מוסיפים נגיעה אישית והם יאפשרו לכם לבטא את האינדיבידואליות שלכם. מעבר לכך, לריח טוב בבית יש יתרונות לא מבוטלים: בכוחו של ריח שאנו אוהבים להפיג מתחים, להגביר את המיקוד, לשפר את הזיכרון ולהרים את המורל. ריחות טובים יוצרים זיכרונות ולבני האדם יש יכולת לזכור ריחות מסוגים שונים, מה גם שריחות משפיעים על רוב הרגשות שלנו.

אז כשיש כל כך הרבה חשיבות לריח, זה רק מובן מאליו שנרצה שהבית שלנו יהיה ריחני ונשאף לשלב את הריחות שאנו אוהבים במרחב הביתי שלנו.

הריח אינו חייב להיות עוצמתי

הריח שאנו בוחרים לשלב בבית שלנו אינו חייב להשתלט על כל החושים. לעיתים דווקא ריח דומיננטי מדי יכול לגרום לתחושה פיזית פחות נעימה, לכן בישום החדרים צריך להיות מתאים ומעורר גם חושים אחרים. כאשר נכנסים לחלל צריך להרגיש את הריח, לנשום אותו עמוק ולחוות אותו מבלי שהוא ישתלט על כל מה שאנו מרגישים. ישנן דרכים שונות ומגוונת לפזר ריח בבית בין אם על ידי קטורת ובין אם על ידי מבשם אוויר. אולם בעוד שקטורת מפיצה גם עשן ומפזר אוויר מתפוגג מהר, מבשם ריח נוזלי המיועד לשטיפה של הרצפות יכול לעשות פלאים, ובעיקר לשמור על המרחב הביתי שלנו נקי וריחני לאורך זמן.

מבשם חדרים במצב צבירה נוזלי

ישנם סוגים שונים של מבשמי חדרים, ומטבע הדברים, המוצרים השונים נבדלים זה מזה. כך למשל מבשם ריח אשר מנקה את הרצפות ומסיר לכלוך מציע לכם שתי פונקציות של מוצר אחד. מבשם ריח במצב צבירה נוזלי כולל ניחוח טוב לאורך זמן, והשימוש בו יעיל ונוח: פשוט השתמשו בו בכל מקום בו תרצו שהניחוח יהיה נעים והרצפה נקייה. לעיתים מרססים ספריי באוויר כדי לפצות על ריח רע. וברוב הפעמים, ריסוס הריח יוביל ליותר נזק מאשר תועלת והניחוח שניסינו להסתיר רק יתעצם. בנקודה הזאת מבשם ריח לחדרים במצב צבירה נוזלי שגם משמש לניקוי הרצפה מתעלה על ספריי, כי הוא אינו מסתיר את הריח אלא מטפל בו ומנקה את מרחב המגורים שלנו תוך כדי.

החדרת בישום חדרים למוצרי ניקיון שונים

מכיוון שמדובר במבשם נוזלי, ניתן להחדיר אותו לחומרי ניקוי שונים, ב- NTSI משווקים חומרי ניקוי מקצועיים לרצפות אשר חלקם אינם כוללים ריח כלל. אם אתם רוצים ליהנות מאותה היעילות, ומניקיון ללא פשרות, אך בוא זמנית להפיץ ריח נעים, ניתן לבשם את הבית והחדרים בחומר ייעודי לבחירתכם, כך שהתוצאה תהיה גם נקייה וגם בעלת ניחוח מדהים.

זה כל כך נעים להיכנס לבית שיש לו ריח נעים, ואם אתם רוצים ניחוח שיהיה מזוהה עם הבית שלכם, תוכלו לעשות זאת בקלות על ידי בחירת מבשם שיקלע בדיוק לחוש הריח שלכם.

מצא את החנות הקרובה אליך