ניקוי רצפות

חשוב מאוד לנקות את הרצפות באופן קבוע בכדי להבטיח אריכות חיים ועמידות גבוהה יותר. כאשר תדירות הניקיון תלויה במידה רבה בסוג הרצפה, כמות התנועה בחלל ובאתגרי הניקיון עמם מתמודדים. כשמגיע הזמן לניקוי עמוק יותר, ודאו שאתם משתמשים בשמפו רצפות מתאים, בטוח ויעיל והימנעו מחומרי ניקוי כימיים שעשויים לתקוף את התשתיות שלכם.

אם אתם מחפשים חומרי ניקוי רצפות ידידותיים אך בעלי ביצועים טובים, שבכוחם להתמודד עם סוגים שונים של משטחים ולהסיר לכלוכים בדרגות שונות, הגעתם למקום הנכון. ב- NTSI תמצאו מגוון רחב של מוצרים חזקים ועמידים לניקוי רצפות שינקו ביעילות את כל סוגי הרצפה, ויכולים להסיר בקלות גם את הלכלוכים הקשים ביותר.

מוכנים להתחיל? הנה כמה מחומרי הניקוי הטובים ביותר באתר שלנו.

ההשקעה המשתלמת ביותר – שמפו לניקוי רצפות

אינכם צריכים לבזבז המון על סוגים שונים של תכשירי ניקיון. מנקרה רב תכליתי הוא שמפו רצפות מקצועי לניקוי עמוק והסרת שומנים והוא מתאים לסוגים שונים של משטחים, כך שאינכם צריכים להחליף את חומר הניקוי כאשר אתם עוברים בין חדרים שונים. תוכלו לנקות עם המנקה הרב תכליתי משטחי אבן, בטון, שיש, נירוסטה, גרנוליט, פורצלן, קרמיקה, אריחים, פלסטיק, PVC, משטחים צבועים, אפוקסי, זכוכית ועוד סוגים נוספים וליהנות מתוצאות מהירות, יעילות ואפקטיביות.

מנקה רב תכליתי נחשב לחומר ניקוי רצפות מאוד חסכוני, מכיוון שמדולל במים. הוא יעיל מאוד ומשאיר את התשתית נקייה להפליא עם ריח נעים. בנוסף – הוא גם ידידותי לסביבה ולמשתמשים ואינו דליק או רעיל.

הטוב ביותר לניקוי רצפות משאריות בנייה – ניו אסיד 69%

אם אתם מחפשים את חומר הניקוי היעיל ביותר ובעל כושר פירוק הלכלוכים הגבוה ביותר, ללא תחרות, ניו אסיד 69% יסיר כמעט בקלות שאריות בנייה. הוא מבוסס על טכנולוגיה חדשה וייחודית, ובשונה מחומרי ניקוי החולקים אתו מטרה זהה, הוא הרבה יותר ידידותי למשתמשים ולסביבה, אין לו ריח והוא מתכלה. הוא יתאים לשימוש על סוגים שונים של משטחים ביניהם אבן, אבני חול, גרניט, מולה וויט, לבני סיליקט, פורצלן, קרמיקה, משטחים צבועים ותוכלו לנקות איתו קירות ורצפות, לרבות מרפסות שמש שנחשפו ללכלוכי בנייה קשים.

ניו אסיד 69% הוא שמפו רצפות מאוד יעיל וחסכוני. הוא מדולל בהרבה מים, אינו פולט גזים רעילים והוא יפרק עבורכם לכלוכים קשים במיוחד כמו שאריות בטון צמנט, מלחים וציפת סיד, רובה ועוד.

התשובה הטובה ביותר לשומנים קשים – מסיר שומנים מקצועי

התמודדות עם הסרת כתמים של שומנים תעשייתיים יכולה להיות מאוד מאתגרת, ולדרוש מכם להשקיע זמן רב בשפשופים וקרצופים. באמצעות מסיר שומנים מקצועי תוכלו לנקות גם סביבות מלוכלכות וקשות במיוחד כמו למשל מטבחים או מוסכים. מסיר שומנים מקצועי הוא תכשיר חזק ועוצמתי שיכול לפרק בקלות שומנים שרופים על בסיס מים. מה גם שהוא מתאים לסוגים שונים של מרצפות ביניהם: אריחי טרצ’ו, קרמיקה, פורצלן, גרניט צרוב, אבני חול, לבני סיליקט, משטחים צבועים, אבנים משתלבות, בטון, משטחי פלסטיק, זכוכית, אפוקסי, זכוכית, מתכות וסגסוגות ועוד.

מסיר שומנים מקצועי הוא הבחירה המושלמת להסרת שומנים תעשייתיים, הוא עושה את עבודתו במהירות ויעילות והוא מאוד חסכוני.

ב- NTSI תוכלו למצוא מגוון רחב של חומרי ניקוי רצפות מקצועיים נוספים לרבות קליינר 300 לניקוי רצפות אפוקסי בחניונים, מסיר חומרים אקולוגי להסרת צבעים, ציפויים, לכות וסילרים ועוד.

 

מצא את החנות הקרובה אליך