הגנה על מקלחון

לא משנה היכן אתם גרים, לחות גבוהה בחדר האמבטיה יכולה להוביל להיווצרות של עובש. ברגע שהעובש נוצר, זה נעשה מאוד מאתגר להיפטר ממנו, בלי קשר לתדירות הניקיון. לכן לא פעם, מניעה תהיה הדרך הטובה ביותר. המפתח למניעת היווצרות של עובש תהיה למנוע רטיבות וכדי לעשות זאת, עליכם להצטייד במוצרים הנכונים. 

אם אתם רוצים להגן על המקלחון שלכם, עליכם להשתמש במוצרים הבאים אשר יעזרו לכם להשתלט על המצב, ולהימנע עד כמה שאפשר מעובש ורטיבות במקלחת. 

 

ציפוי ננו להגנה על זכוכית וקרמיקה

ציפוי ננו שמיועד להגנה על משטחי זכוכית וקרמיקה הוא פתרון מעולה שמקנה למשטחים תכונות סופר הידרופוביות. מעבר לעובדה שהמשטחים יהפכו לקלים הרבה יותר לניקוי, הם גם ידחו מים, וכתוצאה מכך תמוזער ההצטברות של האבנית או ההיווצרות של עובש ולכלוך. 

הציפוי מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת, הוא בלתי נראה ולכן לא ישפיע על מראה המקלחון שלכם כלל. בנוסף, הוא אקולוגי, אינו מכתים, מאוד עמיד ואפשר ליישם אותו על סוגים שונים של משטחים, כך שמלבד על המקלחון עצמו, תוכלו ליישם את החומר גם על המראות וגם על אריחי הקרמיקה בחדר האמבטיה שלכם. 

 

רובה סיל להגנה מפני עובש

עובש, כמו גם בעיות רבות אחרות במקלחון ובחדר האמבטיה, נגרם כתוצאה מרטיבות ולחות. לכן אם אתם רוצים למנוע עובש, עליכם קודם כל לטפל בנושא הרטיבות והדרך הטובה לעשות זאת היא על ידי חומרי איטום והגנה. סילרים אלו חומרי איטום המבוססים על פולימרים סינטטיים, והם נועדו בדיוק למטרה זו – לאטום את המשטח ולהגן עליו מפני חדירה של נוזלים, וכאשר מדובר במקלחון, רובה סיל הוא פתרון מעולה. 

בוודאי שמתם לב שאחד האזורים המועדים לפורענות מבחינת הצטברות של עובש אלו ממשקי האריחים ברצפות ובחיפוי הקירות. רובה סיל זהו מוצר שפותח על מנת להקל על התחזוקה של הרובה ולמנוע את ההישחקות שלה, כמו גם את הצטברות הלכלוך בגלל החשיפה הממושכת לרטיבות ולחות. 

מדובר בחומר הגנה אידיאלי אשר מונע הצטברות של מזהמים ולכלוך בין ממשקי האריחים, הופך את התחזוקה והניקיון לקלים יותר ומפחית את ההצטברות של עובש וטחב במקלחון. הסילר מאוד פשוט ליישום, הוא אקולוגי ומבוסס על מים והוא אינו משנה את הגוון והטקסטורה של הרובה, כך שתוכלו לשמור על העיצוב.

 

מסיר עובש

אם לא נקטתם באמצעי מניעה, עם הזמן העובש יופיע, וממש כמוהו יכולים להופיע במקלחון שלכם גם פטריות, טחב וחיידקים. כדי להיפטר מהם, עליכם לקנות מסיר עובש חזק ומקצועי, שיקטול את העובש והטחב ויחטא את המקלחון שלכם.

יש לציין שלא כל החומרים הייעודיים להסרת עובש אכן פועלים ביעילות ולכן יש לבחור בתכשיר מקצועי בעל כושר ניקוי גבוה, ולו רק בגלל שעובש יכול להכיל רעלנים ולגרום לבעיות אלרגיה קשות. מסיר עובש מבית NTSI מחסל את הנבגים, מסיר גם לכלוכים קשים ומנטרל ריחות לא נעימים. הוא ממש קל ליישום, אפשר ליישם אותו על משטחים שונים ומגוונים והתוצאות שלו מהירות, שזה לא פחות חשוב.

 

כדי למנוע מבעיית העובש לחזור – צבע סיקה אנטי בקטריאלי 

לא תמיד קל להיפטר מעובש אחת ולתמיד ואם הסרתם את העובש במקלחון שלכם, או לחלופין, תרצו למנוע את היווצרותו מבעוד מועד, צבע סיקה אנטי בקטריאלי יהיה הפתרון. מדובר בצבע מקצועי שמתאים לחללים אשר דורשים רמות היגיינה גבוהות בסטנדרטים בלתי מתפשרים, לכן זהו פתרון סופר עמיד שייתן את המענה המושלם לסביבות רטובות ולחות. 

את הצבע אתם פשוט מיישמים על הקירות באמצעות רולר, מברשת או מכשיר ריסוס והוא מתאים למשטחי בטון, ציפויים, אריחי קרמיקה, מתכות ועוד. הציפוי שהצבע יוצר הוא יהיה מאוד גמיש, חסר ריח והכי חשוב – עמיד בפני לחות וטמפרטורות קיצוניות.  

מצא את החנות הקרובה אליך