הזמנת ניקיון לאחר שיפוץ / בניה

אינדעברתם לדירה חדשה, ההתרגשות בשיאה. הכל סביב מלא אבק, שאריות צבע ובניה, רובה על הקרמיקה, דבקים על הרצפות וריח חזק באוויר מקשה על הנשימה. באותו הרגע ניקיון הבית אולי נראה כמו משימה גדולה, אך אתם משכנעים את עצמכם שבכוחות עצמכם תצליחו. ברגע האמת אתם מגלים שאולי זו משימה קשה יותר משחשבתם, שחומרי הניקיון שרכשתם אינם עומדים בה בגבורה ושלפניכם יש עוד כמה סבבים של קרצופים עמוקים. אין ספק, במקרים כמו אלו נדרשת התערבות של גורם מקצועי. מזל שיש חברות ניקיון לאחר בניה/שיפוץ.

למה להזמין חברת ניקיון?

חברת ניקיון לאחר שיפוץ/בניה היא כמו מלאך שירד אליכם כרעם ביום בהיר. מעבר לעובדה שהיא חוסכת מכם את העבודה, יש לה את כל חומרי הניקיון, הציוד המקצועי וכוח האדם כדי לתקתק את הבית שלכם במחי יד ועם המון מקצועיות. כדי לנקות שאריות בניה, רובה, צבע ודבקים חשוב שיהיו בבעלותכם חומרי ניקיון מקצועיים אשר ייעודיים לזו המטרה ויחסכו מכם את ההתעסקות. חברת ניקיון מחזיקה בחומרי הניקוי הנכונים ויש לה את כל הניסיון כדי להגיע לתוצאות הרצויות במהירות המרבית. חברת ניקיון מקצועית תעמיד לטובת המשימה צוות של 2-4 אנשים בהתאם לגודל הבית/דירה וקצב עבודתם יהיה גבוה מקצב עבודתם של עובדים שאינם מיומנים. לחברת ניקיון אמור להיות ביטוח כספי על נזקים שעלולים להיגרם בתהליך הניקיון, ביטוח על העובדים אם חס ושלום יפצעו תחת כותלי ביתכם.

הזמנת ניקיון לאחר שיפוץ / בניה

כך בוחרים קבלן ניקיון

כלל ראשון לבחירת קבלן ניקיון הוא אמינות. לא חסרים חאפרים בשוק ואינכם רוצים שיגבו מכם מחיר מופקע על השירות. כאשר אתם צורכים שירותי ניקיון עליכם להיות בטוחים שתקבלו את התמורה הטובה ביותר להשקעתכם באותו רגע נתון. אמינות היא תנאי חשוב, בכל זאת צוות החברה אמור להגיע אל הבית הפרטי שלכם לביצוע הניקיון וחשוב שתרגישו שאתם נמצאים בידיים הכי טובות. מלבד אמינות חשוב שהקבלן יגלה שקיפות, ימסור את מלוא האינפורמציה לגבי תהליך הניקיון הצפוי ויהיה פתוח לשמוע מהן הציפיות שלכם. תוודאו שלקבלן יש את הניסיון, הידע, היכולת והציוד הנדרשים למשימה, תוודאו שלקבלן הביטוחים הנדרשים להגן על רכושכם ועל צוות עובדיו. תוודאו שלקבלן חומרי הניקוי הייעודיים לטובת ניקיון מגוון התשתיות בדירה. תבדקו אם יש לקבלן ממליצים שיכולים להעיד על אופי ואיכות עבודתו.

רגע לפני שמתחילים – תאמו ציפיות

חברת ניקיון היא ספק שירותים לכל דבר ולכן שאיפתה העיקרית היא לספק מענה אופטימלי לצרכים שלכם. אולם אין זה מספיק להזמין את שירותיה ולסמוך על המזל, חשוב לשבת קודם כל עם האחראים על הפרויקט, לפרוס בפניהם מהן הציפיות שלכם ולעדכן אותם באופיו של השירות לו אתם זקוקים. לאחר שתיארתם את סוג העבודה זהו תורו של הקבלן לומר לכם מהו היקפה ולספק לכם הצעת מחיר. בהצעת המחיר יש לשים לב שהקבלן מתייחס אל היקף העבודה ומתמחר בהתאם כדי שלא יהיו הפתעות או ציפיות מיותרות בעתיד. תבקשו מהקבלן לדעת מהן לוחות זמנים, כמה אנשי צוות ירתמו לטובת המשימה, מה רמת איכות הניקיון הנדרשת, מי מפנה את הפסולת ולאן, אילו דברים עלולים לעכב את העבודה, תבדקו מה הקבלן לא עושה, וכיצד הקבלן יתמחר 'תוספות' עבודה אם תוספות שכאילו עלולות לצוץ.

הזמנת ניקיון לאחר שיפוץ / בניה

בחירת חומרי הניקוי הנכונים

כל משטח שיש, רצפה או חיפוי קרמיקה דורשים תשומת לב ייחודית: אין זה סוד שלא כל חומר ניקוי מתאים לכל משטח. בנוסף יש להיזהר במיוחד כאשר משתמשים בחומרי ניקוי חזקים יותר מהרגיל. לכן חשוב לבחור בקבלן ניקיון מקצועי שמכיר את העבודה ויודע לבחור את חומרי הניקיון הנכונים. מיותר לציין ששימוש בחומר ניקוי לא מתאים עשוי לגרום ליותר נזק מאשר תועלת ולפגוע בנראות ובאיכות של מרכיבי הבית השונים. לכן בחרו קבלן מקצועי ובעל ניסיון בתחום ואל תתביישו לבקש לראות או לשאול שאלות על מוצרי הניקוי הנבחרים. תמנעו מהקבלן לעבוד עם חומצות מלח שעלולות להראות נזקים גם ימים ושבועות לאחר משימת הניקיון (גזים של חומצות מלח יכולים ליצור חלודה זמן רב לאחר חשיפת התשתית לגזים של חומצת המלח. לכן לא תמיד תראו את הנזקים מיד לאחר משימת הניקיון אלא שבועות אחרי – במצב שכזה לא תוכלו לקשור את הקבלן לנזק שנגרם). קבלנים רבים בוחרים בחומצת מלח כי מדובר בחומר יעיל וזול מאוד, עם זאת חומצת מלח אחראית לנזקים רבים אשר חלקם יתנו אותותיהם רק בשלבים מאוחרים יותר. במידה ויש לכם אלמנטים מאוד יקרים ו/או יקרים לליבכם וודאו מראש עם איזה חומר הקבלן מתכוון לנקות את אותו האלמנט, אנחנו ממליצים להגדיל ואף לקרוא על אותו המוצר – עדיף להשקיע בכך מעט זמן קריאה מאשר אחרי כן לחיות עם הנזקים שאותו חומר יצר, לעיתים נזקים שלא ניתנים לתיקון.

ניקוי דירה לאחר שיפוץ או בניה זו משימה שמתאימה לחברת ניקיון מקצועית. גם אם החלטתם לעשות זאת בעצמכם, תזדקקו לחומרי ניקוי ייעודיים של מותג מוביל בתחום.

To Top
מצא את החנות הקרובה אליך