הסרת כתמי שמן: כך תסירו אפילו את הכתמים העיקשים ביותר

כתמי שמן על הרצפה או על משטחים שונים, יכולים להיראות מאוד לא יפים, מה גם שלא כולם יודעים כיצד לבצע בצורה נכונה הסרת כתמי שמן. יתרה מכך, כתמי שמן מאוד קשה להסיר ושימוש בחומרי ומוצרי הניקיון הלא נכונים יכול רק להחמיר את המצב.

בעיה נוספת שיהיה עליכם להתמודד אתה היא שישנם סוגים שונים של כתמי שמן וכל סוג דורש טכניקת ניקיון ומוצרים שונים, כאשר את כל אלו יהיה עליכם להתאים גם לסוג המשטח שאתם מנקים. הטיפים הבאים יעזרו לכם להתמודד עם הסרת כתמי שמן מסוגים שונים בקלות.

סוגים שונים של כתמי שמן

כאשר אתם מנקים את הבית שלכם אתם וודאי שמים לב שכתמים של אבק ולכלוך מתנקים ממש בקלות, לעומת כתמים של שמן שנחשבים להרבה יותר עקשנים. לפני שתוכלו להתמודד עם הכתמים הללו בהצלחה, חשוב קודם כל לדעת עם איזה סוג של שמן אתם מתמודדים, כך תוכלו לבחור בחומרי הניקוי הנכונים כדי להסיר את כתמי השמן. 

מדוע קשה יותר להסיר כתם שמן?

כתמי שמן ושומן אינם מתערבבים עם מים ולכן כדי להסיר אותם צריך חומר ייעודי שיכלול סוג של ממס ויהיה מסוגל להמיס את השומנים והשמנים כך שניתן יהיה לשטוף או לספוג אותם. לכן לא ניתן פשוט להסיר אותם עם מים וסבון, כמו שמסירים כתמים רגילים. 

לחברת ntsi יש חומרי ניקוי מקצועיים עבור מגוון רחב של תשתיות. החומרים הייעודיים עבור הסרת כתמי שמן ושומנים מאוד יעילים, התוצאה שלהם מהירה מיוחד, הם קלים ליישום ושימוש ומיועדים למטרות שונות ולמשטחים מגוונים.

מסירי שומנים ושמנים מבית ntsi

אם אתם מתמודדים עם כתמי שמן ושומן עיקשים, לחברת ntsi יש כמה מוצרים שיכולים להפוך את ההתמודדות שלכם לפשוטה יותר:

מסיר שומנים fat off

מסיר שומנים זה מיועד לשימוש מקצועי ויכול להסיר כתמים קשים של גריז, שמנים הידראוליים, שמנים מינרליים וסימני צמיגים, כך שאם אתם עובדים במוסך, רוצים לנקות חניונים באופן מקצועי או לשמור על הניקיון של החניה הביתית שלכם, זהו החומר המתאים. 

את החומר הזה תוכלו ליישם על משטחי טרצו, בטון, אבן, שיש, זכוכית, אפוקסי, פלסטיק ועל כל סוגי המתכות (למעט אלומיניום), והוא ינקה כמעט ללא מאמץ טינופת קשה, שומנים תעשייתיים, סימני צמיגים ועוד. 

מסיר חומרים אקולוגי

לא תמיד אפשר לנקות כתם שמן עם כל סוגי חומרי הניקיון. כך למשל אקונומיקה יכולה לעשות יותר נזק מתועלת, כמו גם מוצרים אחרים עם כימיקליים. אם אתם מחפשים דרך אקולוגית להתמודד עם כתמים קשים, צבעים, דבקים, אמולסיות או ציפויים, בחירה במסיר חומרים אקולוגי תהיה מתבקשת. 

החומר מגיע במרקם ג’ל והוא עוצמתי ביותר, קל לשימוש ומתאים למשטחים שונים כמו עץ, בטון, מתכת ואבן. בזכות המרקם המיוחד שלו, ניתן ליישם אותו גם על משטחים אנכיים. 

מסיר שומנים מקצועי

להסרת שומנים שרופים ותעשייתיים, או לסוגים שונים של שומנים כמו שומן צמחי, מינרלי, שמן מנועים או שמן הידראולי, תוכלו להשתמש במסיר שומנים מקצועי.

זהו חומר שיגלה יעילות גם בסביבה מאוד מלוכלכת כמו למשל במטבחים, מוסכים וכדומה. היישום שלו מתבצע על ידי ריסוס, הברשה, קרצוף וטבילה והוא מתאים למגוון עצום של משטחים: אריחים מסוגים שונים, אבנים, בטון, משטחי פלסטיק, מתכות, זכוכית ועוד.

מנקה רב תכליתי

מנקה רב תכליתי יתאים לכם אם אתם רוצים פתרון חסכוני וידידותי לסביבה ולמשתמשים שיסיר במהירות וביעילות לכלוך ושומנים או מכתימים מסוגים שונים. כשמו כן הוא, יעיל להפליא ואפשר לעבוד אתו על סוגים שונים של תשתיות, בין אם להסרת כתמים קשים ובין אם לתחזוקה שוטפת.

 החומר ישאיר אחריו ניחוח נעים ותשתית נקייה לחלוטין, והוא מתאים לשימוש על כל סוגי התשתיות החל בשיש ונירוסטה, דרך אבן או פורצלן ועד פלסטיק, זכוכית ואפוקסי.

מצא את החנות הקרובה אליך