סילר לבני סיליקט

לבני סיליקט מיוצרות מתערובת מיוחדת של חול וסלעים ונעשה בהן שימוש למטרות בניה וחיפויים. השימוש בלבני סיליקט מציע יתרונות רבים החל במראה דקורטיבי ומגוון רחב של גימורים, דרך חוזק רב ועמידות בפני תנאי מזג אוויר ועד עמידות גבוהה בפני חום ובידוד רעשים. יחד עם זאת לבני סיליקט מכילות בתוכן חומרים טבעיים וכתוצאה מכך, ללא ההגנה המתאימה, הן עלולות להישחק לאורך השנים. לכן בין אם משתמשים בהן לחיפוי קירות חיצוניים ובין אם בפנים הבית, כדי למקסם את עמידותן לאורך השנים ולספק להן שכבת הגנה מפני נזקים אפשריים מומלץ ליישם עליהם סילר ייעודי.

איזה סילר מתאים ליישום על לבני סיליקט?

לבני סיליקט מאוד קלות ליישום והן נראות נפלא, לכן רואים אותן המון בענף הבנייה. אם רוצים לספק להן הגנה לאורך השנים כך שימלאו את תפקידן על הצד הטוב ביותר, מומלץ ליישם עליהן סילר, כאשר הסילר המתאים ביותר ללבני סיליקט הוא ננוסיל, סילר שקוף שאינו משנה גוון. ננוסיל מתאים להגנה מפני נוזלים ומכתימים ומתאים לשימוש על קירות ומרצפות בתנאי פנים וחוץ. סילר לבני סיליקט הוא חומר רב תכליתי וממש קל ליישם אותו על כל תשתית סופגת החל בבטון, שיש וגרניט ועד בריקים ואבני סיליקט. הוא מאוד עמיד ובהשוואה לסילרים אחרים כמעט חסר ריח לחלוטין ובעל כושר כיסוי גדול במיוחד. לכן הוא מתאים לשימוש פרטי אך גם לשימוש מסחרי ונרחב.

סילר לבני סיליקט

כיצד בוחרים סילר מתאים?

את הסילר כדאי לבחור בהתאם לתשתית שעליה רוצים ליישם אותו. חשוב מאוד שלא להתפשר על איכותו של המוצר, גם אם זה אומר שיהיה עליכם להשקיע מעט יותר. כאשר בוחרים בסילר לבני סיליקט יש לוודא שמדובר ביצרן איכותי עם תו איכות ששמו הולך לפניו בתחום. ככל שהסילר יהיה איכותי יותר כך הוא יתפקד לאורך שנים רבות ויקנה ללבנים שכבת הגנה הרבה יותר טובה ועמוקה שתשמר לאורך זמן. על איכות הסילר לא מומלץ להתפשר, גם אם כדי לחסוך ולו רק כדי למנוע עוגמת נפש ועבודה כפולה.

איך מיישמים סילר?

ננוסיל מתאים ליישום על סוגים שונים של משטחים בתנאי חוץ ופנים ובגלל שכושר הכיסוי של סוג זה רחב יותר, ניתן ליישם אותו גם על חזיתות של מבנים, מרכזים מסחריים, קניונים, בנייה רוויה וציבורית ועוד. על מנת שיישומו של סילר לבני סיליקט יהיה מוצלח וכדי שאפשר יהיה להפיק את המרב ממנו, כדאי לעקוב בקפידה אחר הוראות היצרן. כמו כן רצוי לנסות את החומר על מקטע קטן כדי לבדוק את מידת ההשפעה שלו ורק כאשר מרוצים מהתוצאות להמשיך לכל המבנה. כאשר מדובר ביישום על משטחים גדולים ונרחבים, מומלץ להיעזר באנשי המקצוע המתאימים, כדי שהתוצאה תהיה כמה שיותר אחידה, נקייה ומקצועית.

סילר לבני סיליקט

מתי הזמן הנכון ליישם סילר?

סילר ננוסיל מתאים ליישום על משטחי פנים וחוץ, אולם אחד התנאים לתוצאה מוצלחת הוא משטח כמה שיותר יבש ונקי. לכן הזמן הטוב ביותר ליישם אותו הוא בעונות האביב, הקיץ והסתיו ופחות בחורף. כאשר מיישמים סילר בסביבה לחה התפקוד שלו יהיה פחות טוב ועלולים להיגרם נזקים אסתטיים. ככל שהתשתית יבשה יותר כך הסילר יחדור טוב יותר לעומק התשתית ויספק הגנה טובה יותר לאורך שנים.

חברת NTSI מעמידה לרשותכם מגוון גדול של סילרים עבור כל מטרה כמו גם את האפשרות להתאמה אישית לצרכים שלכם. אם אתם זקוקים לייעוץ והכוונה בבחירת הסילר המתאים, אנו כאן עבורכם.

 

מצא את החנות הקרובה אליך