כל הדרכים להיפטר מריחות רעים

חוש הריח שלנו מביא המון עומק רגשי לחיי היום יום, תחשבו על כל הרגשות והזיכרונות שעולים בכם כאשר אתם מריחים את ריחו של הגשם הראשון, ריח הפריחה האביבית בחוץ, ריחו של תינוק קטן, ריח של כביסה, או של עוגת תפוחים עם קינמון שרק יצאה מהתנור. 

יחד עם זאת מערכת הריח שלנו נועדה גם כדי להתריע מפני סכנות אפשרויות כמו למשל מזון מקולקל, עובש או ריקבון, ואז הריחות שנריח יהיו פחות נעימים. ריחות רעים יכולים להפוך למטרד של ממש ולהפריע לאיכות החיים במיוחד, כאשר הם נמצאים בסביבה שלנו, בבית, במטבח, חדר הכביסה, בשירותים, באמבטיה, ברכב הפרטי, או בכל מקום אחר. 

למרבה המזל, כיום ניתן להיפטר מריחות רעים ולנטרל אותם, באמצעות המוצרים הנכונים. 

אילו ריחות לא נעימים יכולים לפגוש אותנו בשגרת היומיום? 

ריחות לא נעימים יכולים להיות בכל מקום, במיוחד בבית שלנו. גם אם הבית שלכם יהיה מסודר, הוא לא ירגיש נקי אם לא יריח טוב, ולמרבה הצער, בבתים כיום יכולים להצטבר ריחות רעים בחדרים שונים כמו למשל בשירותים ובחדר האמבטיה, במטבח, בחדר הכביסה או באזורים אחרים, מה שעשוי להוות מטרד. 

אז איך מנטרלים ריחות רעים? ומה עושים? השלב הראשון בדרך לנטרול ריחות רעים בבית הוא להבין מה מקורם. לאחר מכן, עליכם להשתמש במוצרי נטרול הריחות המתאימים. 

למה הבית שלי מריח לא טוב? איתור ריח רע בבית

ריח לא נעים בבית יכול להגיע ממקורות רבים כמו למשל ממכשירי חשמל, רהיטים, שטיחים, בדים או מבעיות כמו עובש וטחב. מדי פעם ריחות יכולים להיגרם כתוצאה מהביוב, דליפות גז טבעי, בעלי חיים, בין אם כאלו שחיים בבית ובין אם בעלי חיים שמתו בין הקירות. לפעמים מקור הריח יהיה טמון בהרגלים שלנו, כמו למשל עישון ועוד.

אם אתם סובלים מריח רע מתמשך או כזה שבא והולך, אחת הדרכים להתמודד אתו תהיה פשוט למצוא את מקור הריח. לעיתים יהיה מספיק להוציא את האשפה והריח יעלם, אולם במקרים אחרים יהיה לכם קשה להבין מהו מקור הריח, ובמקום לעסוק בבלשנות תוכלו לנטרל אותו באמצעות המוצרים המתאימים. 

מנטרלי ריחות מבית ntsi

אזורים שונים בבית יכולים להפוך למקור לריחות רעים. במטבח הריחות הרעים יכולים להגיע מפחי האשפה, מקררים, ניקוז, מדיח הכלים או ארונות המטבח כתוצאה ממזונות שנשפכו, שאריות מזון, מים עומדים ועוד. כמובן שקודם כל צריך למצוא את המקור לריח הלא נעים, לטפל בו, ואז לרסס בחלל תרסיס מקצועי לנטרול ריחות רעים ממקורות שונים. 

תרסיס מנטרל ריחות רעים של חברת ntsi מנטרל ריחות שמקורם בביוב, מקור אנושי, בעלי חיים (שתן והפרשות אחרות), חדרי אשפה וגם ריחות גוף (כמו זיעה בבגדים או במצעים) ועוד. השימוש בתרסיס מאוד פשוט, כדי להיפטר מהריחות הלא נעימים, יש לאוורר את האזור ולרסס את החומר על מקור הריח או בחלל הפתוח, החומר יספוג את הריח הלא נעים וישאיר אחריו ריח נעים ורענן. 

ניתן ליישם את התרסיס על ריפודים, שטיחים, בדים, נעליים, רצפות, פחים ומערכות מיזוג אוויר. 

במידה ואתם מעשנים בבית או ברכב, ולא תרצו שריח העישון ישתלט, במידה ויש לכם קמין, או ריח טיגון חזק, תוכלו להשתמש במוצר מנטרל ריח עישון ועשן של חברת ntsi. תרסיס זה גם מתאים לנטרול ריחות עשן ושריפה, הוא פועל באופן מידי ומשאיר ריח מבושם אחריו.

בעוד שחלק מריחות הבית יכולים להעיד על בעיה כלשהי, את רובם ניתן להעלים בקלות באמצעות ניקיון או על ידי תכשירים מיוחדים לנטרול ריחות שיעזרו לספוג את הריחות הלא נעימים ולהכניס לבית משב ריח רענן ונעים. 

מצא את החנות הקרובה אליך