מהו ציפוי ננו קרמי?

מהו ציפוי ננו קרמי? היכן ניתן ליישם אותו ואיך עושים זאת בצורה מיטבית? מה היתרונות שציפוי זה מציע? וכיצד הוא משפיע על המשטחים המטופלים? 

ציפוי ננו קרמי הנו חלק מתהליך דיטיילינג לרכב אשר מספק שכבת הגנה ננומטרית של מולקולות זכוכית בלתי נראות. השכבה, מורכבת מקוורץ מינראלי טהור, ולכן היא מגנה על המשטח המטופל מפני נזקים סביבתיים מסוגים שונים. השכבה המיושמת גם מאוד גמישה מה שמאפשר לה להתרחב ולהתכווץ עם המשטח עליו מיושמת בטמפרטורות השונות. כתוצאה מכך ההגנה נשמרת גם בעת חשיפה לטמפרטורות קיצוניות.

מהו ציפוי ננו קרמי?

אחד השימושים העיקריים עבור ציפוי ננו קרמי בדיטיילינג בתעשיית הרכב

אם חלמתם לשמור על הרכב שלכם נקי ומבריק בכל רגע נתון, ציפוי ננו קרמי לרכב מציע בדיוק את הפתרון שאתם מחפשים! הרכב שלנו נמצא כל הזמן בחוץ, בין אם בחנייה ובין אם בנסיעה, כשהוא חשוף למזג אוויר תחת כיפת השמים, לכלוך, אבק, חרקים, לשלשת יונים, פירות עצים – כל אלו עלולים לפגוע בצבע הרכב, ליצור כתמים מכוערים ולשחוק את הברק של הצבע. ציפוי ננו קרמי נועד להגן על התשתית מפני נזקים אלו.

ציפוי ננו קרמי עמיד מאוד מפני שחיקה, מגן על התשתית מפני נזקי מזג האוויר, נזקי השמש (UV), מיקרו שריטות, כתמים, הכתמה ודהייה. גם במצב בו נדאג לשטוף ולנקות את הרכב אחת לתקופה, עדיין ללא ההגנה המתאימה לא ניתן יהיה למנוע את כל הלכלוך והסימנים. 

היתרונות של ציפוי ננו קרמי בתהליך דיטיילינג לרכב

ציפוי ננו קרמי נועד להגן על הרכב מפני מפגעים ומאפשר לתחזק את הרכב בקלות רבה.

יתרונותיו המובהקים של ציפוי ננו קרמי: 

  • מראה חדש ונקי – ציפוי ננו קרמי גורם לכל משטח עליו מיושם להיראות נקי וחדש עם ברק בעלת ברק גבוה במיוחד.
  • דחיית לכלוך – לאחר יישום החומר לכלוכים יתקשו להידבק אל צבע הרכב בין אם מדובר בפירות עצים ובין אם בהפרשות של חרקים וציפורים. הרכב יהיה קל משמעותית לניקיון, ידחה מים ויהיה בעל תחזוקה קלה יחסית. 
  • דחיית נוזלים – ממש כמו הלכלוך, גם נוזלים שנוגעים במשטח יחליקו ולא ידבקו עליו. יתרון זה גם בטיחותי בימות החורף הגשומים. זהו האפקט ההידרופובי הזהה לאפקט הלוטוס. 
  • שכבת UV – שכבה זו מספקת הגנה מפני קרני השמש ומונעת את דהיית צבע בעקבות חשיפה ישירה.
  • ניקיון ותחזוקה קלים – ציפוי ננו קרמי מאוד יעיל גם בשמירה על סטנדרטים של תחזוקה וניקיון. הניקיון יהפוך לקל מאי פעם: לרוב העברת מטלית לחה תספיק.
  • מראה מבריק באופן תמידי – מה שחוסך מכם את הצורך בטיפול פוליס או ווקס לרכב. המראה המבריק מגיע עם יישום שכבת ננו קרמי.
  • עמידות לאורך זמן – כאשר מיישמים אותו בצורה נכונה ומקצועית ציפוי ננו קרמי יחזיק מעמד לשנה עד שנה וחצי ואף יותר במידה ושומרים על הרכב.
  • מגוון רחב של שימושים – בציפוי ננו קרמי ניתן להשתמש מחוץ לרכב אך גם בתוכו באמצעות ציפוי ננו 9H לפלסטיק ומתכות. 

מהו ציפוי ננו קרמי?

יישום עצמאי ושכבת הגנה וברק מושלמת לרכב

ציפוי ננו הוא חומר שניתן ליישם על הרכב בצורה ידנית, כך שבהחלט תוכלו לעשות זאת בעצמכם בהינתן שיש לכם ידיים טובות, סבלנות ובכוונתכם להיצמד להנחיות היישום. אנו ממליצים לקרוא את מלוא ההנחיות ולהיצמד אליהם, אין קיצורי דרך!! המפתח להצלחה הוא לדאוג שתנאי הסביבה (לחות הסביבה וטמפ’ הסביבה מתאימים), ולהשקיע בהכנת הרכב ליישום הציפוי. 

ציפויי ננו משלימים

לחברת אן.טי.אס.איי מגוון רחב של ציפויי ננו, בין היתר ציפוי ננו לטקסטיל אשר ניתן ליישום על ריפודי הרכב, ראו: 

ציפוי ננו ליישום על שמשות הרכב, יישום פשוט וישיר, ראו: 

ציפוי ננו קרמי 9H לפלסטיק ומתכות – זהו ציפוי שאינו על בסיס ממסים ולכן מתאים יותר ליישום על אלמנטים מפלסטיק בפנים הרכב שרגישים לחומרים על בסיס ממסים. 

לא רק תעשיית הרכב נהנית מציפוי ננו

משטחים המטופלים על ידי ציפוי ננו קרמי היגייניים יותר, קלים לניקוי ותחזוקה, עמידים לאורך זמן ומייצרים סביבה ירוקה. הציפויים עצמם בלתי נראים, קלים ליישום עצמאי ויחסכו לכם עלויות תחזוקה וניקיון. המוצרים השונים של ציפויי ננו מאפשרים לכם להגן על טקסטיל, זכוכית, פלסטיק, קרמיקה ומתכות מסוגים שונים ולכן מתאימים לעוד מגוון שימושים בתעשיות הטקסטיל, הקרמיקה, הבנייה, במעבדות ובתחומי הרפואה בהם נדרשת היגיינה, בתעשיית הצבאית ועוד. 

מצא את החנות הקרובה אליך