מסיר כתמים

התמודדות עם כתמים היא בלתי נמנעת, אך זה לא אומר שעלינו לומר נואש. עם המוצרים הנכונים תוכלו להסיר גם את הכתמים העיקשים ביותר, כולל אלו הנגרמים משומנים, חלודה או נזקי ונדליזם. 

שמרו את החומרים הבאים במחסן או בארון מוצרי הניקיון שלכם, ותוכלו להילחם בכתמים מיד כשהם קורים ולהיפטר מהם כמה שיותר מהר. בכל מקרה, עקבו אחר הוראות השימוש שנמצאות על תווית המוצר, ולמרות שרוב המוצרים אקולוגיים מומלץ לאחסן אותם הרחק מהישג ידם של ילדים. לפני השימוש במסיר כתמים מכל סוג, הקפידו לעשות ניסוי על שטח קטן ולא גלוי לעין כדי לראות את התגובה של המשטח לחומר ולוודא שלא נגרם כל נזק לפני יישום מלא. 

לפניכם כמה מהמוצרים הטובים ביותר מבית ntsi להסרת כתמים, שתמיד כדאי להחזיק בעסק או בבית. 

מסיר שומנים Fat Off

אם אתם רוצים להסיר כתמי שמן, כתמים של גריז, סימני צמיגים, שמנים הידראוליים ושמנים מינראליים, זהו החומר המתאים. מסיר שומנים Fat Off זהו חומר אלקלי אגרסיבי המיועד לשימוש מקצועי. ניתן לדלל אותו במים, כך שהוא חסכוני. הוא יספק ניקוי עמוק לכל תשתית בטון, אבן, טרצו, שיש, אפוקסי, פלסטיק וזכוכית ולכל כל סוגי המתכות והוא מתאים לעבודה גם עם מכונה וגם באופן ידני. 

קלינר 5,000 EXTRA

עם לכלוך קשה לאחר בנייה מאוד קשה להתמודד. לרוב הוא מאופיין עם כתמים של דבקים, רובה, בטון, שאריות מליטה ולכלוכים קשים נוספים. כמובן שאף אחד לא היה רוצה להיכנס לבית או משרד חדש, כשהוא מלא בכתמים שלא יורדים, ואם זה המקרה, קלינר 5,000 EXTRA הוא הפתרון המתאים. 

מדובר באחד החומרים המובילים בשוק בתחום זה, ולא בכדי. החומר מבוסס על פורמולה ייחודית ומתקדמת שאינה גורמת לתשתית להצהיב, בניגוד לחומרים דומים. בנוסף החומר בטוח בסביבת נירוסטה וחומרים פולימרים וניתן ליישם אותו על סוגים שונים של משטחים. 

מסיר חומרים אקולוגי

מסיר חומרים אקולוגי הוא מסיר כתמים יעיל ביותר, אם לא אחד היעילים והוא בהחלט מצליח איפה שכולם נכשלים. מדובר בחומר המגיע במרקם של ג’ל, מה שמאפשר ליישם אותו גם על משטחים אנכיים ולכן הוא מושלם גם להתמודדות עם נזקים סביבתיים ונזקי וונדליזם. 

הוא פועל במהירות ללא הצורך בליטוש, והוא אינו מכיל חומרים דליקים ומסוכנים כמו מסירי צבע אחרים. עם זאת הוא חזק ועוצמתי ויסיר מגוון גדול של צבעים, דבקים, אמולוסיות, ציפויים ועוד מסוגים שונים של משטחים. 

מסיר חלודה וקורוזיה

מסיר חלודה וקורוזיה זהו חומר שתוכנן במיוחד כדי להסיר סוג כזה של כתמים, ולכן הוא סופר יעיל עבורם. מסיר חלודה וקורוזיה הוא מסיר כתמים מקצועי אשר מאפשר להסיר חלודה ממשטחים ממש בקלות, בין אם מדובר במשטחי מתכת וסגסוגות ובין אם במשטחי קרמיקה, פורצלן, בטון או סוגים אחרים של תשתיות. 

מעבר לעובדה שהוא מסיר חלודה ביעילות, חומר זה אינו דליק הוא חסר ריח וידידותי לסביבה ולמשתמשים. והבונוס – הוא חסכוני כי ניתן לדלל אותו במים. 

מסיר עובש

גם כתמי עובש יכולים להיות מאוד מעיקים, מה גם שקשה במיוחד להיפטר מהם כאשר הם מופיעים. לכן מסיר כתמים שמתמקד בכתמי עובש פשוט יעשה את ההבדל ויעזור לכם להסיר את הכתמים הרבה יותר בקלות ולהפוך את המשטחים השונים להרבה יותר נקיים ואסתטיים. 

כתמי עובש לא רק נראים רע, אלא שהם יכולים להכיל רעלנים ולגרום לבעיות אלרגיה רבות. מסיר עובש יסיר את הנבגים ויקטול ויחטא עובש במקלחת, בקירות ובכל חלקי הבית. בנוסף הוא יעזור לכם להתמודד טוב יותר עם טחב, פטריות וחיידקים. 

מנקה רב תכליתי

עבור ניקוי רב תכליתי והסרת מכתימים מסוגים שונים שנמצאים על משטחי אבן, בטון, שיש, נירוסטה, פורצלן, גרניט, פלסטיק, PVC, זכוכית ועוד, תוכלו להשתמש במנקה רב תכליתי. כשמו כן הוא, רב תכליתי ומתאים לניקוי עמוק והסרת שומנים

ניתן להשתמש בו במכונה או באופן ידני, כאשר הוא מתאים להתמודדות עם מתחמים לאחר בניה ושיפוץ, וגם כחומר עבור תחזוקה שוטפת. הוא מאוד יעיל, חסכוני, מבושם וישאיר אחריו רצפה נקייה לחלוטין.

מסיר שומנים מקצועי

מסיר שומנים מקצועי פועל מצוין להסרת שומנים שרופים על בסיס מים. החומר הזה יהיה יעיל אם אתם רוצים לפרק כתמי שומנים תעשייתיים, שמן צמחי, שמן מינרלי, שמן הידראולי, שמן מנועים וכדומה. 

הוא יהיה הבחירה המושלמת עבור סביבות מלוכלכות ביותר כמו מוסכים ומטבחים וניתן ליישם אותו על סוגים רבים של משטחים לרבות קרמיקה, פורצלן, גרניט, טרצ’ו, אבן גיר, בטון, אבנים משתלבות, משטחים צבועים, פלסטיק, אפוקסי, זכוכית ועוד רבים אחרים.

מסיר אבנית

בחירת מסיר כתמים צריכה להתבצע בהתאם לסוג הכתם שאתם אתם מתמודדים. לכן אם תרצו להסיר כתמים של אבנית, מסיר אבנית מבית ntsi יהיה הבחירה הטובה ביותר. זהו תכשיר שמגיע בתרסיס מוכן ליישום, והוא מתאים לשימוש בחדרי אמבטיה ושירותים, במטבחים ובמקלחונים. בנוסף הוא מתאים גם לניקיון לאחר בנייה, ניקוי כלים סניטריים, משטחי נירוסטה, מראות ועוד. 

מסיר אבנית הוא חומר מקציף שאינו פוגע בתשתית ומלבד כתמי אבנית הוא גם יסיר כתמי חלודה, הפרשות מינרליות, פטריות וחיידקים.

מסיר כתמים מבית ntsi זהו חומר יעיל אשר יוצר כדי לספק תוצאות. בחרו את החומר המתאים לסוג הכתמים שאתו אתם מתמודדים ותוכלו לומר לכל כתם עיקש שלום ולא להתראות.

מצא את החנות הקרובה אליך