מוצרי שימון וחיכוך סדרת סלסיל

מוצרי שימון וחיכוך מיועדים למטרות רבות: הם יהיו יעילים לשימוש במערכות מכניות שונות ומגוונות, קטנות גדולות. מוצרים אלו מונעים הידבקות של אבק וחלקיקים וכן מספקים שכבת הגנה המסייעת למניעת חיכוך, היווצרות לכלוכים וחלודה. בנוסף הם משמשים לניקוי ומונעים הידבקות של רכיבים האחד לשני.

סדרת מוצרי ספריי סלסיל

בגולת הכותרת של תחום מוצרי השימון והחיכוך נמצאים המוצרים של חברת סלסיל. מוצרי ספריי סלסיל מאפשרים לנקות מוצרים וחומרים רגישים ולספק להם מעטפת הגנה. שכבת ההגנה מונעת לכלוכים, חלודה, חיכוך והידבקות של אבק וחלקיקים בתהליכי ריתוך. בין מוצרי החברה:

סלסיל קונטקט

ספריי המשמש לניקוי מגעים חשמליים וניתן ליישם אותו על מוצרי אלקטרוניקה מסוגים שונים. הוא מונע חלודה וקורוזיה, דוחה מים, מנקה ביסודיות ואינו משאיר אחריו משקעים כימיים. ניתן להשתמש בספריי על מפסקים, סוללות ומפסקי מגע, עבור מכשירים ומתגים, התקנים חשמליים, כבלים וכלי עבודה.

סלסיל לתא הנהג

ספריי שמשמש לניקוי פנימי של הרכב ומיועד בעיקר להסרת אבק וגריז מלוח המחוונים, חלקי הפלסטיק והעור ועוד. הנוסחה היעילה שלו מסייעת לניקיון יעיל וייסודי, הוא בלתי נראה ומתייבש במהירות. בנוסף הוא אינו מחליד ואינו משאיר אחריו שיירי כימיקליים.

מוצרי שימון וחיכוך סדרת סלסיל

סלסיל סיליקון

ספריי שמבוסס על שמן סיליקון. הוא יעיל כחומר סיכה והוא מיועד לשימוש בכל חלקי הרכב, בעיקר במקומות שיש בהם גריז. הוא פועל כחומר מסכך, הוא מקטין חיכוך ובלאי, הוא מונע קורוזיה והתחמצנות, הוא דוחה מים והוא יעיל כחומר בידוד.

סלסיל הסרת חלודה ממתכת

ספריי להגנה, הברקה והסרת חלודה ממשטחים שונים. הוא אינו כולל סיליקון ויכול לספק שכבת הגנה בחריצים בין מתכות ולשחרר חלקים תקועים “שנדבקו” אחד לשני. הספריי כולל נוסחה מיוחדת שניתן ליישם בקלות, הוא מקטין חיכוך, מגן על חלקי המתכת השונים משיתוך, מנקה אבק, גריז וחלקיקים וכל זאת, מבלי ללכלך את המשטחים.

סלסיל למעגלים חשמליים

ספריי בהיר המתאים להגנה על מעגלים חשמליים והתקנים אלקטרוניים. הוא מגן מפני אבק, לחות, וכימיקלים שונים. בזכות העיצוב המיוחד שלו ניתן ליישם אותו באופן קל ונוח, הוא עמיד בפני לחות וכימיקלים והנוסחה המיוחדת עליה מבוסס מאפשרת ייבוש כמה שיותר מהיר.

סלסיל לריתוך

ספריי מיוחד זה מיועד להתזה והוא מונע הדבקות של משטחי מתכת במהלך הריתוך. הוא מבטל את הצורך בהשחזה, צחצוח או סיתות מתכות והוא מתאים להגנה על יחידות מרותכות ומכשירים בתחום. הוא אינו מכיל סיליקון, מגן מפני התחמצנות, הוא מאריך את חיי הפיה, היחידות המרותכות והמכשירים, הוא מתייבש במהירות, אינו דליק ובעיקר: קל ונוח ליישום.

מוצרי שימון וחיכוך סדרת סלסיל

סלסיל לצמיגים

ספריי להסרת אבק, לכלוך וגריז שהצטברו על הצמיגים. טיפול עם הספריי מחדש את הצמיג, מנקה אותו ביסודיות ומונע לכלוך, קורוזיה והתחמצנות. כמו כן השימוש בספריי קל ליישום ומאריך את חיי הצמיג במידה משמעותית.

סלסיל למאייד

ספריי המיועד לניקוי חלקי הקרבורטור של הרכב. הוא כולל ממיסים אשר הופכים את תהליך הניקוי ליותר יעיל, לצד נוסחה מיוחדת שהופכת אותו קל ליישום ומגדילה את האפקטיביות שלו בחדירה אל פנים המשטחים. הוא מסיר בוץ, גומי ולכה מבלי לגרום נזק לחיישני החמצן והממירים. והבונוס: הוא מבטיח חיסכון מרבי בדלק.

סלסיל למנוע

ספריי ייחודי ומאוד יעיל הודות לנוסחה הכוללת ממיס ללא הקצפה. הספריי ממיס שמנים, פיח ולכלוכים, הוא מתאים ליישום על כל סוגי המנועים, הוא אינו מלכלך, חודר למשטחים בקלות ומאריך את חיי המוצר באופן משמעותי.

מוצרי שימון וחיכוך סדרת סלסיל

סלסיל – הכל במוצר אחד

ספריי המיועד לכמה מטרות של יישומי תחזוקה כללית הן בבית, הן ברכב והן במפעל או המשרד. הוא מתאים להסרת לכלוך וגריז, לניקוי משטחים, להסרת חלודה וחלקים מחומצנים. בנוסף הוא עמיד בפני מים ומספק שכבת הגנה וסיכוך.

סלסיל גריז

ספריי לסיכוך המתאים להפחתת החיכוך ובלאי בין משטחים. הוא מתאים גם למניעת חלודה או התחמצנות, ניתן ליישום בכל הכיוונים, הוא אינו כולל סיליקון והודות לנוסחה ייחודית הוא חודר אל כל המשטחים.

מוצרי שימון וחיכוך סדרת סלסיל

סלסיל לברקסים

ספריי מנקה אבק אשר מתאים לסיכוך המעצורים על כל חלקיהם. ספריי זה משמש לחידוש פעולות הברקס, הוא מפחית רעשים ומנקה אבק ולכלוכים. ניתן לעשות בו שימוש מבלי לפרק את יחידות הברקס, זאת בזכות נוסחה ייחודית. בנוסף הוא מתייבש מהר ומנקה ביסודיות.

מצא את החנות הקרובה אליך